Objevte krásy Krkonoš

Relaxpark Pec pod Sněžkou

  • Vzdálenost od hotelu: 800 m (10 minut pěšky)

Za nás jednoznačně doporučujeme návštěvu Relaxparku - místní bobová dráha potěší velké i malé návštěvníky. Pohých 800 metrů od apartmánů Holiday Pec naleznete Relaxpark Pec s bobovou dráhou. Vhodná je pro děti již od 2 let za doprovodu rodičů. Čeká vás 700m sjezd při rychlosti až 40km/hod. Těšit se zde ale můžete i na další atrakce jako FLY kladka nebo Lemurie pro malé děti.

Více informaci na webu RELAX PARK

Monkey Park Pec pod Sněžkou

  • Vzdálenost od hotelu: 850 m (11 minut pěšky)

Navštivte Monkey Park v Peci pod Sněžkou a těšte se na pořádnou dávku zábavy. Jedná se o ideální místo pro milovníky výšek a adrenalinu. V případě strachu z výšek vás jistě zaujmou další služby v podobě půjčovny koloběžek, lukostřelby nebo vzdělávacích programů. 

Více informací na webu MONKEY PARK

Lanová dráha z Pece na Vrchol Sněžky

  • Vzdálenost od hotelu: 1.5 km (20 minut pěšky, 5 minut autem)

Svezte se novou, moderní lanovkou z Pece rovnou na Sněžku, nejvyšší horu České republiky. Parkoviště jsou vzdálená od dolní stanice lanovky zhruba 100 až 600 metrů a parkovné stojí 25Kč/hod. První nástupní místo je u chaty Lesovna. 

Herní krajina Pecka

  • Vzdálenost od hotelu: 3 km (5 minut autem)

Herní krajina Pecka je ideální pro všechny výletníky, kteří chtějí zažít skvělé rodinné dobrodružství. Navštivte místo, kde ožívají zástupci krkonošské fauny v nadživotních velikostech a vyzkoušejte si, jaké je to být na úrovni mravenců nebo si zde můžete prohlédnout například obrovského rysa, největšího predátora Krkonoš.

Rozhledna Hnědý Vrch

  • Vzdálenost od hotelu: 1 km k dolní stanici lanovky
  • 5 km pěšky k rozhledně Hnědý vrch

Navštivte rozhlednu umístěnou v nadmořské výšce 1 207 metrů nad mořem. Z vyhlídky se můžete těšit na úchvatné panorama hlavního krkonošského hřebene, čeká vás především pohled na Sněžku. Za příznivého počasí lze z rozhledny vidět i Orlické hory a Jeseníky.

Stezka korunami stromů - Krkonoše

  • Vzdálenost od hotelu: 15 km (autem 20 minut)

Jedinečná kombinace zážitků vás čeká na Krkonošské stezce korunami stromů. Těšit se můžete na krásný výhled do tří světových stran, adrenalinová stanoviště, vzdělávací zastávky, obří skluzavku nebo na unikátní možnost nahlédnout ke kořenům stromů.

Zámek Jilemnice

  • Vzdálenost od hotelu: 40 km (45 minut autem)

Jeďte se podívat na nádherný renesanční zámek v Jilemnici pocházející ze 16. století. Zámek je dnes obklopen parkem, kde se můžete projít nebo posedět, a v zámku naleznete muzeum s jedinečnou expozicí, která vám podrobně představí historii Krkonoš. 

Zámek Vrchlabí

  • Vzdálenost od hotelu: 31 km (40 minut autem)

Zámek Vrchlabí vystavěný v 16. století je významnou dominantou města Vrchlabí a rozhodně stojí za návštěvu. Zámek je obklopen nádherným parkem, kde naleznete spousty cizokrajných dřevin a umělých jezírek. Nedaleko zámku je i centrum města Vrchlabí s obchody a restauracemi.

Hrad Pecka

  • Vzdálenost od hotelu: 50 kilometrů (1 hodina autem)

Oblíbené místo turistů, zřícenina hradu Pecka nabízí svou historii v poutavé expozici a nádherný výhled na Krkonoše, hrady Kumburk a Bradlec či výhled na nejvyšší vrchol v kraji, Zvičinu.

 

Tipy na služby v okolí

Bowling

V bezprostřední blízkosti u apartmánů se nachází Bowling bar, kde si můžete zahrát na jedné ze čtyř profesionálních drah značky Brunswick. Večer si můžete zpříjemnit i posezením na baru s opravdu širokým výběrem nápojů.

Více informací na webu BOWLING BAR

Squash, ricochet, spinning, bazén, sauna

Všechny tyto aktivity naleznete v hotelu Horizont pouhých 500 metrů od apartmánů Holiday Pec. K dispozici zde máte i posilovnu, kuželky, stolní tenis nebo badminton. V případě, že nemáte potřební vybavení, lze jej zde zapůjčit.

Více informací na recepci.

Lyžařská škola

Máte jedinečnou možnost zdokonalit své lyžařské schopnosti v lyžařské a snowboardové škole SKIRESORT LIVE, která se nachází hned u apartmání Holiday Pec

Více informací na SKIRESORT PEC

Půjčovna lyží a snowboardů

Chcete si vypůjčit lyže, snowboard nebo jiné vybavení potřebné na pořádný svah a zimní radovánky? Jen několik metrů od apartmánů se nachází HAPPY HILL. Ani v létě vás půjčovna nezklame, lze si zde vypůjčit například i Nordic Walking hole, které jistě oceníte během vašich výletů do hor.